مسابقه بین‌المللیِ آواز، هنرهایِ آواز سنتی را ترویج می‌دهد

بیش از 120 خواننده از سراسر چهار قاره برای رقابتی سه‌روزه در شهر نیویورک گردهم آمدند؛ رقابتی که «هنرهای اصالت خالص، خوبی خالص و زیبایی خالص آواز سنتی» را ترویج می‌داد. شرکت‌کنندگان این مسابقه شامل خوانندگان حرفه‌ای، علاقه‌‌مندانی در سطح حرفه‌ای و دانشجویان بودند. برنده جایزه شوئفنگ وان گفت: «هیچ رقابت آواز دیگری در جامعه مدرن وجود ندارد که درخور خوانندگان چینیِ بل کانتو(خوشخوانی)باشد.»

فاهویی چین | ارتقاء در تزکیه پس از غلبه بر رنج و محنت‌ها

تمرین‌کننده‌ای با باور راسخ، افکار درست، روشنگری حقیقت و از بین بردن وابستگی‌هایش، برحبس و سایر شکل‌های وحشیانۀ آزار و شکنجه غلبه می‌کند.

فاهویی چین | شوهری غیرتمرین‌کننده تغییر می‌کند: از عدم تأییدِ فالون گونگ تا حمایت از آن

«شوهرم ابتدا مخالف تمرین فالون گونگ من بود و من بدون اطلاع او برای روشنگری حقیقت بیرون می‌رفتم. به خاطر این موضوع، اختلافات زیادی داشتیم. به این درک رسیدم که درستی را تمرین‌کنندگانی تمرین می‌کنند که به‌خوبی تزکیه می‌کنند. از آن زمان به درون نگاه کرده‌ام. همراه با رشد و بهبود در تزکیه‌ام، محیط خانه‌ام نیز تغییر کرده است و شوهرم دیگر مانع از این نمی‌شود که درباره فالون گونگ به مردم بگویم.»

خانمی ۷۰ساله درحالیکه به قید ضمانت پزشکی آزاد بود، مورد آزار و اذیت پلیس قرار گرفت و طی تعطیلات گرامیداشت سالمندان درگذشت

آزار و شکنجه فالون گونگ، این بار در استان هنان قربانی دیگری گرفت. پس از تشخیص سرطان در یک خانم 70 ساله، با ضمانت پزشکی آزاد شد و با انجام تمرینات فالون گونگ در خانه بهبود یافت. اما فقط بخاطر آزار و اذیت‌های مکرر پلیس وضعیت سلامتی‌اش به سرعت وخیم شد و در ماه اکتبر درگذشت.

تمرین‌کنندگان فالون گونگ در مراسم روز نظامیان بازنشسته در نیویورک شرکت می‌کنند

گروه فالون گونگ، که مدت ۱۵ سال است به این راهپیمایی دعوت می‌شود، بزرگترین شرکت‌کننده و یکی از گروه‌های برجسته در‌ این رویداد بود.

سان فرانسیسکو: گروه مارش تیان گوئو در راهپیمایی روز نظامیان بازنشسته با استقبال گرمی مواجه شد

یک سرباز کهنه‌کار جنگ کره‎ از اجرای گروه مارش تیان گوئو لذت برد و حمایتش از تمرین‎کنندگان را ابراز کرد: «هر فرد باید آزادی عقیده داشته باشد.»

عناوین مهم


اخبار اخیر

© Copyright Minghui.org 1999-2018