لندن: بازدیدکنندگان از محله چینی‌ها درباره فالون گونگ می‌آموزند

بازدیدکنندگان دائمیِ محله چینی‌ها در لندن، احتمالاً در مسیر خود با غرفه فالون گونگ مواجه می‌شوند. این غرفه هر روز دایر است و به ارائه آموزش تمرینات و اطلاعاتی درباره آزار و شکنجه این تمرین مدیتیشن در چین می‌پردازد. یکی از بازدیدکنندگان پس از یادگیری تمرینات گفت: «احساس تازگی و نشاط می‌کنم!» دیگری گفت: «جریان انرژی بسیار قوی است، مانند جریان الکتریسیته.»

تزکیه با هم: اردوی تابستانیِ مدرسۀ مینگهوییِ تورنتو

کودکان در اردوی تابستانی 2018 مدرسه مینگهویی طی شش هفته فشرده این فرصت را داشتند تا موسیقی و رقص کلاسیک چینی، همچنین فرهنگ سنتی چینی را از ادبیات کلاسیک این کشور یاد بگیرند. آنها هر روز آموزه‌های فالون گونگ را مطالعه می‌کردند، تمرینات را انجام می‌دادند و اصول فالون گونگ را در عمل به کار می‌‌بردند، درحالی‌که یاد می‌گرفتند چگونه به درون نگاه و ابتدا به سایرین فکر کنند. بسیاری از این کودکان گفتند که نمی‌خواهند این اردو را ترک کنند و از حالا مشتاق اردوی تابستانی سال آینده هستند.

3628 تمرین‌کننده فالون گونگ در نیمه اول سال 2018، به‌خاطر باور خود دستگیر شدند یا مورد آزار و اذیت قرار گرفتند

در مقایسه با آزار و شکنجه شدید و 10869 مورد دستگیری و آزار و اذیت در نیمه اول سال 2017 به‌عنوان بخشی از کمپین «مراجعه به در منازل»، تعداد این موارد در نیمه اول سال 2018 کاهش یافت. با این حال، آزار و اذیت در برخی مناطق همچنان شدید بوده است؛ مناطقی که در آنجا مسئولین دولتی سیاست آزار و شکنجه را به‌دقت دنبال می‌کنند.

بلغارستان: هفتمین کنفرانس تبادل تجربه فالون دافا در وارنا

پانزده تمرین‌کننده از بلغارستان و روسیه ماجراهای شخصی خود در تزکیه را در این زمینه‌ها به‌اشتراک گذاشتند: غلبه بر چالش‌ها و بهبود خصوصیات اخلاقی‌شان براساس اصول حقیقت، نیکخواهی و بردباریِ فالون دافا. 

برگزاری فعالیت‌هایی در ژاپن برای معرفی فالون گونگ و افشای آزار و اذیت

تمرین‌کنندگان فالون گونگ در ژاپن اخیراً برای افزایش سطح آگاهی مردم در یوکایچی، استان می و هیروشیما فعالیت‌هایی را برگزار کردند.

مشاهده معجزه فالون دافا و سپس تجربه شخصی آن

نویسنده این مقاله، شاهد بود که بیماری‎های اعضای خانواده‎اش پس از یادگیری فالون دافا، بهبود یافت. وقتی مشخص شد که به بیماری شدید کبد مبتلا شده است، دیگر می‎دانست که باید چکار کند. در نهایت، متوجه شد که بهبود سرشت قلبش کلید دستیابی به سلامتی و خوشبختی است.

عناوین مهم


اخبار اخیر

© Copyright Minghui.org 1999-2018